2012

Фолклорен ансамбъл „Радуга“ при ДЮЦ „Дегунино“ Москва /RUS/
Образцов танцов ансамбъл „Улыбка” Иваново /RUS/
Детско-юношески ансамбъл „Аревнер“ Ереван /ARM/
Образцов фолклорен ансамбъл„Лопоточки” при школа „Радость“ Москва /RUS/
Образцов фолклорен ансамбъл „Светелка” при школа „Радость“ Москва /RUS/
Образцов фолклорен ансамбъл „Кладенцы” при школа „Радость“ Москва /RUS/
Хореографски ансамбъл „Красава“ при ДЮЦ „Рифей“ Пермь /RUS/
Хореографски ансамбъл „Радость“ при ДЮЦ „Рифей“ Пермь /RUS/
Образцов детски хоров колетив „Улыбка” при ДЮЦ „Рифей“ Пермь /RUS/
Театрално студио „Аншлаг“ при ДЮЦ „Рифей“ Пермь /RUS/
Детско-юношески музикален театр „Горизонт” Рига /LAT/
Танцов колектив „Айседора“ Курск  /RUS/
Танцов колектив „Седьмой континент“ Курск  /RUS/
Образцово хореографско студио „Багира“ Смоленск /RUS/
Танцов ансамбъл „Созвездие“ Каменец-Подольский /UKR/
Танцов ансамбъл „Диво калинове“ Каменец- Подольский  /UKR/
Фолклорен детски цигански колектив“Терне рома“ Николаев /UKR/
Народен танцов ансамбъл „Дивоцвет“ Николаев /UKR/
Народен танцов ансамбъл „Николаев“ Николаев /UKR/
Хореографски ансамбъл „Оксамит“ Николаев /UKR/
Вокален колектив „Водограй“ Николаев /UKR/
Грузински детски хореографски ансамбъл „Лапреби“ Тбилиси /GEO/
Children folklore group “Мezeskalacs” /HUN/
Children folklore ensemble “Lucka” Bratislava /SVK/
Children folklore ensemble “Sarisancek” Presov /SVK/
Folk ensemble „Bugura“ Hateg /ROU/
Народен хореографски колектив „Ранверсе“ Ейск /RUS/
Образцов танцов ансамбъл „Солнышко“ Николаев /UKR/
Образцов танцов ансамбъл „Зорянка“ Николаев /UKR/
Народен танцов ансамбъл „Джерельце“ Николаев /UKR/
Образцов вокално-хореографски театр „Калинонька“ Нежин /UKR/
Хореографски ансамбъл „Каскад“ Нежин /UKR/
Фолклорен ансамбъл „Зарница“ Рязань /RUS/
Folklore Children Ensemble “Lukowiacy”Lukov / POL/
Народен танцов ансамбъл „Родник“ Лежнево /RUS/
Образцово хореографско студио „Багира“ Смоленск /RUS/
Оркестър за руски народни инструменти „Смоленская балалайка“ Смоленск /RUS/
Народен танцов ансамбъл „Вечоры“ Арзамас  /RUS/
Народен танцов ансамбъл „Субботея“ Ставрополь /RUS/
Народен музикален театр „Надежда“ Колодищи БЕЛАРУС
Народен танцов ансамбъл „Галыцька веселка“ Ивано-Франковск /UKR/
Фолклорен ансамбъл при Буневашки културен център Суботица /SRB/
Академичен фолклорен ансамбъл София /BUL/
Сдружение „Кукерски клуб златните мечки“ Челопеч  България /BUL/
Фолклорен ансамбъл „Лисец“ при НЧ „Отец Паисий” Омуртаг /BUL/
ДТС „Пъстрина“ при НЧ„Разум 1883“ Монтана /BUL/

Поделись с друзьями в:

Присоединяйтесь к нашим друзьям в Facebook