2008

Образцов танцов ансамбъл “Улыбка” Архангельск /RUS/
Children folklore group “Nezabudky” Drietoma /SVK/
M.E.B Münevver Öztürk Primary School Ankara /TUR/
Детски вокален и танцов ансамбъл „Выкрутасики“ Львов /UKR/
Муниципален вокален и танцов ансамбъл „Казачата“ Майкоп /RUS/
Естетичен центр „Радо“ Маарду /EST/
Танцов колектив „Микитукас“ Варена /LTU/
Folklore Children Ensemble „Vijunas” Elektrenai /LTU/
Народен театрален колектив„Зеркало” Омск /RUS/
Вокално студио„Музыкальное созвездие” Омск /RUS/
Народен ансамбъл за песни и танци „Метелица“ Омск /RUS/
Образцов ансамбъл за народни танци „Подснежник” Омск /RUS/
Образцов фолклорен ансамбъл „Жемчужинка” Омск /RUS/
Танцов ансамбъл „Сибирочка” при „Гимназия № 9” Омск /RUS/
Ансамбъл за уралски танци „Камушка” Пермь /RUS/
Образцов танцов колектив „Сюрприз” Выборг /RUS/
Колектив за народни танци „Демяделис” Куршенай /LTU/
Младежки танцов ансамбъл „Щасливе дитинство” Николаев /UKR/
Народен танцов ансамбъл „Криныченька” Ровно /UKR/
Танцов ансамбъл „Волыняночка” Луцк /UKR/
Танцов колектив „Какердаяд“ Хальяла /EST/
Танцов ансамбъл „Радость“ при ДЮЦ „Рифей“ /RUS/
Образцов танцов ансамбъл „Конфетти” Углич  /RUS/
Вокално студио „Сузирья“ Николаев /UKR/
Folklore Еnsemble „Magura sieului” Bistrita /ROU/
Folklore group „Kokle” Riga /LAT/
Folklore Еnsemble “Airi” Pociems /LAT/
Children folklore group „Csepp- Csepel” Budapest /HUN/
Hungarian Folkdance Ensemble „Szilas” Rakospalota /HUN/
Folklore Children Ensemble “Lukowiacy” Lukow /POL/
Folklore Children Ensemble „Ozorkowianie” Ozorkow /POL/
Children folklore group „Kie” Ozorkow /POL/
Folklore Children Ensemble “Drevacec” Jihlava /CZE/
Vokalna grupa “Zvuci sa Kamena” Novi Sad  /SRB/
АКУД „Войвода Степа” Белград /SRB/
Фолклорен ансамбъл при Буневашки културен център Суботица /SRB/
Женска вокална група при Буневашки културен център Суботица /SRB/
Образцов народен танцов ансамбъл „Жарт”  Кривой Рог /UKR/
Танцов ансамбъл „Экзотика” Актау /KAZ/
ПЦ „Жулдыз” Aлматы /KAZ/
Adapazari Ataturkilkodretim okulu folk dance group Sakarya /TUR/
ДТС „Празник” Сандански /BUL/
Танцов състав „Тракийче“ при НЧ ”Христо Ботев”Крумовград /BUL/
Танцов състав “Изворче“ при НЧ „Надежда 1871” Оряхово /BUL/
Фолклорен ансамбъл „Лисец“ при НЧ „Отец Паисий” Омуртаг /BUL/
Ансамбъл за народни песни и танци при СОУ ”Христо Смирненски” Кочан /BUL/
Folklore Ensemble „Senko Rasljanin” Novi Pazar SERBIA

Поделись с друзьями в:

Присоединяйтесь к нашим друзьям в Facebook