2009

Танцов ансамбъл „Сылеке” Таллинн /EST/
Оркестр при Детской музыкальной школе №1 Кульсары /KAZ/
ПЦ „Жулдыз” Aлматы /KAZ/
Детско-юношески музикален театр „Горизонт” Рига /LAT/
Танцов колектив”Вия” Гаргждай /LTU/
КУД „Таше Милошевски” Ресен /MKD/
Детски ансамбъл за народни танци „Моштенитории“ Рышкань /MDA/
Народен танцов ансамбъл „Радость” Екатеринбург  /RUS/
Народен ансамбъл „Узоры” Астрахань  /RUS/
Хореографски ансамбъл „Подсолнухи” Астрахань /RUS/
Ансамбъл за народни танци „Субботея“ Ставрополь  /RUS/
Образцов детски ансамбъл за песни и танци „Весна“ Ставрополь /RUS/
Folklore Children Ensemble „Radost” Trencin / SVK/
Children folklore group „Dunaječek” Olomouc /CZE/
Children folklore group „Pikku-Lipparit” Аlavus /FIN/
Вокална група „Кочански славей“ Кочан /BUL/
Детски танцов състав „Пъстрина“ Монтана /BUL/
Музикално-танцова формация „Балкания” София  /BUL/
Ансамбъл за народни танци „Гарадзенсiя карункi” Гродно /BLR/
Образцов хор „Пеуники“ Брест /BLR/
Грузински ансамбъл „Момавали“ Тбилиси /GEO/
Студио за естрадни танци „Пеппи-денс“ Таллинн /EST/
Ensemble “Hora Efrochim” Jerusalem /ISR/
Народен танцов ансамбъл „Ивушка“ Рига /LAT/
Детски колектив за народни танци „Ежукс“ Рига /LAT/
Оркестър за руски народни инструменти „Каданс” Рига /LAT/
Ансамбъл кокле „Зелтскарини“ Рига /LAT/
Ансамблъл на виолончелистите при школа Югла Рига /LAT/
Folklore Children Ensemble „Slazak” Dobrzen Wielki /POL/
Dance theatre “Akme” Zgierz /POL/
Children’s modern dance group ”K 2” Zgierz /POL/
Folklore Children Ensemble “Lukowiacy”Lukov /POL/
Танцов ансамбъл „Радость“ при ДЮЦ „Рифей“ Пермь /RUS/
Вокално-театрален ансамбъл „Камертон” при ДЮЦ „Рифей“ Пермь /RUS/
Ансамбъл на акордеонистите „Импровиз“ при ДЮЦ „Рифей“ Пермь /RUS/
Театрално студио „Аншлаг” при ДЮЦ „Рифей“ Пермь /RUS/
Танцов колектив „Калейдоскоп“ Астрахань /RUS/
Фолклорен ансамбъл при Буневашки културен център Суботица /SRB/
Женска вокална група при Буневашки културен център Суботица /SRB/
Folk dance ensemble„Vuk Karadzic” Belgrade  /SRB/
Детски вокален и танцов ансамбъл „Выкрутасики“ Львов /UKR/
Folklore Children Ensemble “Gara” Gara /HUN/
Folklore Ensemble “Vonicka” Havířov – Město /CZE/
ДТС„Гоце Делчев” при НЧ „Македония” Варна /BUL/
Фолклорен ансамбъл „Лисец“ при НЧ „Отец Паисий” Омуртаг /BUL/
Детски танцов състав при НЧ „ 23 Септември”Лом /BUL/
Танцов състав „Тракийче“ при НЧ ”Христо Ботев”Крумовград /BUL/

Share with your friends in:

Join us on Facebook